بایگانی‌ها

اینترنت پر سرعت آسیاتک (ADSL)با تخفیف!

کسب‌وکارهای نوپا:اینترنت پر سرعت آسیاتک (ADSL)با تخفیف!ارایه می شود.تابستان هم به واپسین روزهای خود رسیده است و اگر تا امروز از فرصت خرید خدمات اینترنت پر سرعت آسیاتک (ADSL) استفاده نکردید، زمان را از دست ندهید؛ چراکه «همیشه تابستون نیست!» شما می‌توانید تا ۲۴ شهریور سال جاری از تخفیف ویژه آسیاتک بهره ببرید و یکی از سرویس‌های ADSL سه ماهه، ۶ ماهه و یا یک ساله آسیاتک را خریداری کنید و به جمع خانواده بزرگ مشترکان آسیاتک بپیوندید.

شما با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان می‌توانید از خدمات سرویس سه ماهه آسیاتک با حجم ۵۰۰ مگابایت بهره‌مند شوید؛ علاوه بر این، تنها با پرداخت ۱۸۰ هزار تومان خدمات ADSL سه ماهه با هزار مگابایت حجم و سرعت هشت مگابیت را خریداری کنید. همچنین شما با پرداخت ماهانه ۶۵ هزار تومان می‌توانید از خدمات اینترنت پر سرعت ۶ ماهه آسیاتک با ۲۵۰۰ مگابایت اینترنت بین‌المللی و یا تنها با پرداخت ماهانه ۱۱۷ هزار تومان از سرویس یک ساله آسیاتک با حجم ۱۰ هزار مگابایت استفاده کنید.

از آنجایی که «همیشه تابستون نیست» و فرصت برای استفاده از این جشنواره ADSL محدود است، پینشهاد می‌کنیم در اسرع وقت به وبسایت آسیاتک سر بزنید و با بسته‌های جشنواره تابستانی این مجموعه آشنا شوید یا از طریق تماس با خطوط رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۱۵۴۴ با کارشناسان آسیاتک مشورت کرده و بسته مناسب خود را خریداری کنید.

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه