سوالات متداول

سوالات متداول

باشگاه خبری کسب و کارهای نوپا، پاسخگوی سوالات شما عزیزان می‌باشد.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما، به آخرین اخبار، مقالات و تحلیل‌های صنعت استارتاپی دسترسی پیدا کنید و از فرصت‌های شبکه‌سازی و همکاری در جامعه استارتاپی استفاده کنید.

عضویت در باشگاه خبرنگاری کسب و کارهای نوپا رایگان است و شما می‌توانید به آخرین اخبار و محتواهای ما دسترسی داشته باشید.

خیر، رویدادها و کارگاه‌های ما برای همه علاقه‌مندان به استارتاپ‌ها و کارآفرینی باز است. شما می‌توانید در رویدادها شرکت کنید و از فرصت‌های شبکه‌سازی و یادگیری بهره‌برداری کنید.

بله، اگر شما نویسنده یا خبرنگار هستید و مایلید محتواهای خود را منتشر کنید، می‌توانید با ما در تماس باشید تا درباره همکاری در تولید محتوا صحبت کنیم

بله، ما با شتاب‌دهندگان، مراکز فناوری و سایر سازمان‌ها همکاری می‌کنیم تا استارتاپ‌ها را در رشد و توسعه‌شان حمایت کنیم. شما می‌توانید با ما در تماس باشید تا درباره همکاری و شراکت صحبت کنیم.

شما می‌توانید با استفاده از فرم تماس با ما در وبسایت ما، پیام خود را ارسال کنید و تیم ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد.

بله، ما ارائه خدمات مشاوره به استارتاپ‌ها و کارآفرینان داریم. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا درباره نیازهای خاص خود صحبت کنید و از خدمات ما بهره‌برداری کنید.

بله، ما باشگاه خبرنگاری کسب و کارهای نوپا فرصت‌های شغلی در صنعت استارتاپی را در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهیم. شما می‌توانید به بخش “فرصت‌های شغلی” در وبسایت ما مراجعه کنید و به جدیدترین فرصت‌های شغلی دسترسی پیدا کنید.

بله، شما می‌توانید محتواهای ما را با دیگران به اشتراک بگذارید. در وبسایت ما، به امکانات به اشتراک گذاری محتوا از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف دسترسی دارید.

بله، ما برای همکاری با شرکت‌ها و مجموعه‌های رسانه‌ای باز هستیم. اگر شما مایل به همکاری با ما هستید، لطفا با ما تماس بگیرید تا در این زمینه به توافق برسیم.