ارتباط با ما

راه های ارتباطی

آدرس:

ایمیل:

تلفن:

فرم ارتباط با ما

همکاری با ما

در باشگاه خبری کسب و کارهای نوپا، همکاری و شراکت با افراد، استارتاپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و نهادهای مرتبط با صنعت استارتاپی را گرامی می‌داریم. معتقدیم که کار تیمی و تبادل دانش و منابع می‌تواند به پیشبرد و موفقیت مشترک کمک کند و به دنبال ایجاد همکاری‌های استراتژیک و بنا نهادن روابط پایدار هستیم تا به این ترتیب، رشد و پیشرفت را برای همه طرف‌ها تسهیل نماییم.

اگر به همکاری با ما علاقه‌مندید، خواهشمند است فرم زیر را تکمیل نمایید تا امکان گفتگو درباره فرصت‌های همکاری و همبستگی در این صنعت فراهم آید.

سپاسگزاریم بابت تمایل شما به همکاری. به شما اطمینان می‌دهیم که در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

از اینکه باشگاه خبری کسب و کارهای نوپا را به عنوان شریک همکاری انتخاب نموده‌اید، سپاسگزاریم و بی‌صبرانه منتظر همکاری‌های بیشتر با شما هستیم.

همراهی با ما

باشگاه خبری کسب و کارهای نوپا در جستجوی داوطلبانی است که مایل به مشارکت در تولید محتوا و انجام فعالیت‌های خبری می‌باشند. اگر علاقه‌مند به همکاری با تیم ما برای نوشتن مقالات، انجام مصاحبه‌ها، ساخت ویدئوها، یا انجام دیگر فعالیت‌های خبری هستید، لطفا فرم زیر را پر کنید.

ما قدردانی خود را از علاقه و همکاری شما ابراز می‌داریم و تضمین می‌کنیم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد.

از اینکه باشگاه خبری کسب و کارهای نوپا را به عنوان محلی برای همکاری انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم و اشتیاق زیادی برای همکاری‌های آتی با شما داریم.