توضیحات

شرکت نوآوری و کارآفرینی آرمانی شریف با برند پارادایس‌هاب به عنوان بزرگترین شرکت ارائه‌‌دهنده فضای کار اشتراکی در ایران با هدف فراهم‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز کارآفرینان ایجاد شده و هم‌اکنون با 7 شعبه در تهران و 3 شعبه در قزوین، سنندج و زاهدان و 1 شعبه در شهر مسقط عمان، در حال خدمت‌رسانی به بیش از 1000 نفر می‌باشد.

یکی از مهم ترین مزایای حضور در فضاهای کار اشتراکی، شبکه‌سازی بین اعضای نخبه مستقر در شعبه‌ها است. شبکه سازی را شاید بتوان یکی از ۵ عنصر برتر در توسعه کسب و کار دانست. با شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات بیشتر، با افرادی آشنا می‌شوید که ممکن است به شما سودهای بسیار مادی و معنوی برسانند.
شما می‌توانید با استقرار در شعب پارادایس‌هاب و یا رویدادهای همسایه، افرادی را با خصوصیات و تخصص‌های مشابه پیدا کنید، با یکدیگر در جهت رشد و ترقی کسب و کارهایتان همکاری داشته باشید و در نهایت یک ارتباط برد – برد و سازنده رقم بزنید!

تیم معماری پارادایس‌هاب تلاش کرده است با خلاقیت و انجام کار حرفه‌ای، فضاهایی بسیار جذاب و کاربردی برای کسب و کارها طراحی کند تا صاحبان و علاقمندان به کسب و کار بتوانند در محیطی پویا و فعال مشغول به کار شده و پروژه‌های پیش رو را تیک بزنند.

در صورتی که جلسات کاری، دورهمی، اتاق فکر و یا رویداد آموزشی دارید و می‌خواهید در فضایی مناسب، با امکانات و تجهیزات کامل و بدون دغدغه برنامه‌تان را برگزار کنید، می‌توانید روی اتاق‌های جلسات، سالن‌های کنفرانس و یا آتریوم‌های شعب پارادایس‌هاب که با ظرفیت‌های متفاوت در نقاط مختلف تهران و دیگر استان‌ها طراحی و بنا شده است، حساب باز کنید.

تیم اجرایی پارادایس‌هاب شبانه‌روز تلاش می‌کند تا خدماتی دیگر مانند برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ارائه‌ی اینترنت پرسرعت، نگهداری مناسب از وسایل کافی‌شاپ، تجهیز اتاق بازی و استراحت را به منظور ارتقاء شخصی و کیفی فعالیت‌های شما ارائه دهیم.

 

موقعیت
برچسب ها
ما را دنبال کنید
دسته بندی ها
برقراری ارتباط
[contact-form-7 id="10"]
  • هنوز نظری ندارید.
  • یک دیدگاه اضافه کنید