بایگانی‌ها

نگاهی به شغل ساخت،تعمیر سوئیچ ، ریموت خودرو و معرفی یک مرکز معتبر

کسب‌وکارهای نوپا:شغل ساخت،تعمیر سوئیچ و ریموت خودرو از مشاغلی است که گره گشا هستند.یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما بارها اتفاق افتاده باشد، گم کردن سوئیچ خودروِتان است یا ممکن است سوئیچ در قفل گیر کند یا بشکند. در چنین شرایطی می‌توانید به کلیدساز مراجعه کنید و مشکل را در سریع‌ترین زمان رفع کنید. امروزه باپیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید با ساخت سوئیچ ماشین به ‎صورت کددار نگرانی برای گم شدن یا دزدیدن شدن سوییچ نداشته باشید. ساختار این نوع سوئیچ ها با نوع قدیمی خود بسیار متفاوت است.

سوئیچ کددار امنیت خودرو شما را بالا می‌برد و امکان سرقت خودرو شما دیگر وجود ندارد. اگر می‌خواهید درباره ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت خودرو اطلاعاتی را کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

برای دریافت خدمات می‌توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۷۱۱۶۶۳

تماس فوری: ۰۹۱۲۴۴۸۹۰۸۸ (برای کلید سازی سیار و حضور در محل شما ۲۴/۷)

اگر سوئیچ خودرو را گم کردیم باید چه کار کنیم؟

گاهی ممکن است شما در هنگام مسافرت و یا هنگام انجام یک کار ضروری سوئیچ خود را گم کنید و همین امر باعث نگرانی شما شود. در چنین شرایطی باید ابتدا آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید. اگر محل زندگی شما در تهران است می‌توانید با مرکز معتبر کلیدسازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید و اطلاعاتی درباره نوع خودرو، مکان خودرو و در مورد سوئیچ به متخصص بدهید.

سپس در صورت تایید خدمت رسانی به شما، در کنار ماشین خود منتظر حضور نیروهای مجرب باشید تا ساخت سوئیچ خودروهای ایرانی و خارجی انجام شود. درنتیجه داشتن یک سوئیچ یدک و همراه داشتن آن در دسته کلید شخصی در هنگام خارج شدن از منزل، از بروز این حوادث جلوگیری می‌کند.

ساخت سوییچ خودرو

امروزه با اضافه شدن امکاناتی مانند قفل سازی، سوئیچ کددار خودرو و ریموت برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی در صورت گم شدن یا آسیب دیدن سوئیچ این امکان وجود دارد که از یک مرکز تخصصی ساخت سوئیچ ماشین کمک بگیرید، تا بتوانید مشکل پیش آمده را در سریع‌ترین زمان رفع کنید. کلید سازی شبانه روزی تهران یکی از این مراکز معتبر است. این کلیدسازی در مناطق مختلف تهران آماده ارائه خدمات است که شامل کلید سازی تجریش، نیاوران، ظفر، فرمانیه و… است.

شما باید به این نکته توجه کنید که کدهای تعبیه شده برای ساخت سوییچ کددار قابل تغییر است. بنابراین اگر خودروی جدیدی را خریداری کردید، این امکان برای شما وجود دارد که از یک کد جدید برای ساخت سوئیچ ماشین استفاده کنید. درنتیجه باانجام اینکار امنیت خودرو شما به‏‎میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. درواقع شما بامراجعه به کلید سازی شبانه روزی تهران امکان تغییر و یا تعویض انواع سوییچ و ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی را دارید. همچنین ساخت کلید کددار انواع خودروهای ایرانی و خارجی در این مرکز وجود دارد.

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

بسیاری از افراد برای جلوگیری از سرقت خودرو و امنیت بیشتر، در کنار قفل مرکزی اقدام به نصب دزدگیر ماشین می‌کنند. در چنین شرایطی اگر ریموت گم شود یا نیاز به تعمیر ریموت دزدگیر ماشین باشد این راهکار امنیتی ممکن است برای شما دردسرساز باشد. درنتیجه در این مواقع باید اقدام به ساخت ریموت دزدگیر ماشین کرد یا باید برنامه‏ ریزی دزدگیر ماشین تغییر کند.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی مانند خارج شدن تنظیمات ریموت خودرو، در انتخاب افراد متخصص برای ساخت ریموت خودرو دقت داشته باشید تا متحمل هزینه و ضررهای بیشتر نشوید.

ساخت سوئیچ خودرو یدک چه مزیتی دارد؟

امروزه با توجه به تولید و عرضه خودروهای مدرن و پیشرفته ساخت سوئیچ ماشین باید توسط مراکز متخصص انجام گیرد. گم کردن سوئیچ خودرو یا جاگذاشتن آن در داخل خودرو برای بسیاری از افراد اتفاق افتاده است. در چنین شرایطی دسترسی به یک مرکز حرفه‌ای مانند کلید سازی شبانه روزی تهران که بتواند خدمات ساخت و تعمیر سوئیچ ماشین را به‌صورت شبانه روزی ارائه دهد، بهترین راه حل برای شما است. این مرکز دارای دستگاه‌های کددهی سوئیچ مدرن و به‏روز برای ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی است.

همانطور که می‌دانید تجهیزات امنیتی خودرو درحال حاضر پیشرفت چشمگیری داشته است و سیستم‌های امنیتی مانند قفل سازی، ساخت سوئیچ و ریموت، ساختار مدرنی پیدا کرده است. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل، شما به مجموعه متخصص و مجرب نیاز دارید که بامشکلات انواع سوئیچ خودروهای داخلی و خارجی آشنایی داشته باشد و بتواند در سریع‌ترین زمان مشکل را به راحتی تعمیر و یا بسازد. کلید سازی شبانه روزی تهران سابقه درخشانی در زمینه، خدمات ساخت سوئیچ به‏ صورت حرفه ‏ای به مشتریان ارائه می‌دهد.

هزینه کلید سازی شبانه روزی تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه کلید سازی شبانه روزی تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. درواقع تنوع بسیار ریموت خودرو باتوجه به انواع خودروها وجود دارد و هزینه آن‌ها باتوجه به نوع خودرو متفاوت است. درواقع قیمت ساخت ریموت خودرو به نوع خودرو و نوع سیستم کددهی خودرو بستگی دارد. زیرا هر خودرویی برای ساخت سوییچ خودرو نیاز به اعمال دستورات متفاوتی در تنظیمات خودرو برای به راه انداختن ریموت دارد.

کلیدسازی شبانه روزی تهران باارائه سرویس ساخت سوئیچ ماشین به محل مورد نظر شما اعزام شده و کلیه خدمات مربوط به این حیطه را به‏راحتی و در سریع‌ترین زمان بدون نیاز به جابجایی خودرو، ارائه می‌دهد. همچنین شما می‌توانید برای استعلام قیمت به سایت این مرکز مراجعه کنید و از قیمت ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت خودرو اطلاع پیدا کنید.

گروه کسب و کار

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه