بایگانی‌ها

ممنوعیت واردات برای بومی سازی صنعت نفت

کسب‌وکارهای نوپا:ممنوعیت واردات برای بومی سازی صنعت نفت اقدامی در جهت بهبود شرایط است.معاون وزیر نفت در این خضوی گفت:توانسته‌ایم جلوی واردات ۲۵۰ مورد از تجهیزات راهبردی بومی‌سازی‌شده صنعت نفت به کشور را بگیریم، این میزان تجهیز، جدا از لیست وزارت صمت در زمینه واردات کالاست.

وحید رضا زیدی فر معاون وزیر نفت در یک برنامه تلویزیونی گفت:ما در یک ماه گذشته فهرست جدید کالا‌های ممنوعه را برای واردات را ابلاغ کرده ایم به طوری که ۲۵۰ کالای ممنوعه صنعت نفت اضافه شده است هر شرکتی هم لیست واردات کالا‌های ممنوعه را رعایت نکند از طریق مراجع زیرصلاح قطعا برخورد  قانونی خواهد شد.

او افزود: اگر سازنده‌ای در کشور توان تجهیزات با کیفیت  در حد بین المللی را  دارد  مورد حمایت  بوده و در لیست کالا‌هایی که نباید از خارج کشور مشابه آن وارد شود قرار  خواهد گرفت.

معاون وزیر نفت گفت: توانسته‌ایم جلوی واردات ۲۵۰ تجهیز راهبردی بومی‌سازی‌شده به کشور را بگیریم، این میزان تجهیز، جدا از لیست وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه واردات کالاست. به گفته زیدی فر؛ فهرست جدید کالا‌های ممنوعه حدود یک ماه و نیم پیش گذشته اعلام شده است.

گروه اخبار

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه