بایگانی‌ها

برگزاری دوره های مدیریت کسب و کار با متد دانشگاه هاروارد

کسب‌وکارهای نوپا:دوره های مدیریت کسب و کار با متد دانشگاه هاروارد برگزار می شودباتوجه به نیاز روز افزون دانش مدیریت کسب و کار در کشور و با درنظرگیری گسترش دامنه فعالیت مدیران حرفه‌ای در سطح ملی و بین المللی، دو دوره DBA و MBA با رویکردی کاملا کاربردی و اجرایی  و بر اساس جدیدترین مطالعات دانشمندان مدرسه کسب و کار هاروارد برگزار خواهند شد. هدف این دوره‌ها آماده سازی مخاطبان برای حضور حرفه‌ای در سطح کسب و کارهای ملی و بین المللی می‌باشد. 

متاسفانه آنچه که در ارائه اکثر دوره‌های آموزشی سنتی شاهد آن هستیم ارائه مطالب و تجربیات اساتید در قالب یک محتوای نیمه آماده به دانش پذیران می باشد و این درحالی است که دوره‌های آموزشی کارآمد و روزآمد به دنبال درگیرکردن کامل مخاطب در فرآیند آموزش هستند، به همین دلیل دوره‌های DBA و MBA مبتنی بر مطالعات موردی و با بهره‌گیری از مقالات و متدهای دانشگاه هاروارد سعی برآن دارد تا تجربه یک فضای علمی متفاوت را برای علاقه مندان حوزه مدیریت کسب و کار فرآهم آورد.

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز‌ش‌های تخصصی دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره MBA به مدت حدودا ۲۵۰ ساعت و دوره DBA به مدت ۳۵۰ ساعت بصورت آنلاین برگزار خواهند شد. 

مقرر است در پایان این دوره‌ها، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های تخصصی دانشکده تجارت شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار را اثبات نمایند. 

اهم مطالبی که در این دوره‌ها مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت عبارتند از:

  •  تحلیل حرفه ای کسب و کار، تصمیم گیری و مسئله یابی
  •  بررسی مدل‌های عملیاتی تاب‌آوری سازمانی
  •  بررسی مدل‌های عملیاتی استراتژی و مدل کسب و کار
  •  مدیریت نوآوری و تحقیق و توسعه
  •  بررسی مدل‌های عملیاتی تحول کسب و کار
  •  بررسی مدل‌های عملیاتی بازاریابی 
  •  نقش اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در کسب و کار
  •  بررسی مدل‌های عملیاتی مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها

بیشتر سوالات متداول متقاضیان از طریق لینک‌های زیر پاسخ داده شده است. همچنین برخی از اساتید دفتر آموزش‌های تخصصی دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران در لینک مذکور سعی نموده اند که پاسخ اکثر سوالات دانش پذیران محترم را در قسمت سوالات متداول فرآهم آورده و راه‌های ارتباط با ایشان نیز در همان قسمت موجود است. 

جهت مشاهده سرفصل‌ها و اطلاعات هزینه‌ای دوره DBA روی عنوان دوره DBA با متد هاروارد کلیک نمایید.

جهت مشاهده سرفصل‌ها و اطلاعات هزینه‌ای دوره MBA روی عنوان دوره MBA با متد هاروارد کلیک نمایید.

مخاطبان و شرایط پذیرش 

مبحث مدیریت کسب و کار یک حوزه بین رشته‌ای می‌باشد و به دلیل وسعت و نوع مطالب این دوره به افرادی پیشنهاد می‌شود که تمایل دارند به صورت کاملا حرفه‌ای در حوزه مدیریت کسب و کار فعالیت اجرایی داشته باشند.

شرایط ورود به دوره MBA:

• داشتن حداقل ۵ سال سابقه کار اجرایی 

شرایط ورود به دوره DBA:

• حداقل داشتن مدرک کارشناسی

• داشتن حداقل ۵ سال سابقه کار اجرایی 

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره MBA و DBA دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۶۲۱۶۴۵۵ یا شماره همراه ۰۹۳۵۱۶۷۳۸۷۳ مرکز آموزش‌های تخصصی دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره‌های مدیریت کسب و کار کلیک نمایید.

گروه آموزش

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه