بایگانی‌ها

زنان در قطر در حوزه کسب وکارمصمم به از میان برداشتن موانع هستند

کسب‌وکارهای نوپا:زنان در قطر در حوزه کسب وکارمصمم به از میان برداشتن موانع هستند و به دیگران برای انجام این کار الهام می‌بخشند. گروه متنوعی از زنان بدون توجه به محدودیت‌های اجتماعی یا فیزیکی خود، چه در حوزه علم و فناوری، چه در کارآفرینی و چه در مد، به طرز نوآورانه‌ای به فکر توانمندسازی مردم و جوامع اطراف خود هستند.

دو زن الهام‌بخش از این گروه ، کسانی هستندکه به شکل‌دهی به تحول دیجیتال و سیاست‌های آب پایدار قطر کمک می‌کنند. ایمان الکواری ریاست بخش نوآوری دیجیتال در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده دارد و بر کاربردی دنیای واقعی با استفاده از راه‌حل‌های با فناوری پیشرفته، شامل مدیریت ترافیک و تجزیه و تحلیل امنیت غذایی، تمرکز دارد. دکتر دیما المصری از یک دهه تجربه خود به عنوان یک دانشمند برای کمک به تدوین پیش نویس سیاست‌های مدیریت آب در ارثنا بهره‌گیری می‌کند.

کونچیتا پونس، مجمع زنان دوحه را هفت سال پیش راه اندازی کرد. این سازمان هر ساله، مراسمی را با حضور متخصصان شبکه، کارآفرینان و کارشناسان صنعت برگزار می‌کند. با برگزاری بحث‌های گروهی، میزگردها و کارگاه‌های آموزشی، زنان دانش لازم برای دنبال کردن رویاهای خود، خواه شروع یک کسب‌وکار باشد یا تغییر شغل را به دست می‌آورند.

همچنین کارشناسان به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه برخی از طراحان، مُد را در قطر فراگیرتر می‌کنند. تنوع و پایداری تنها چیزهایی نیست که طراحان آنها را به بخشی از فرآیند خلاقانه خود تبدیل کرده‌اند. سامانتا بولک، یکی از مالکان یک گروه حمایتی به نام نمایندگان لندن است که هدف آن تشویق طراحان و برندها به گنجاندن افراد با هر نوع توانایی در آثار خلق شده‌شان است.

گروه کسب وکار

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه